Koberce

Naše firma se specializuje na maloobchodní prodej a pokládku metrážových koberců původem zejména z Belgie, Nizozemí, Německa i České republiky. U nás si můžete objednat bytové i objektové koberce od našich partnerských velkoobchodních dodavatelů z České republiky.

Přehled článků v kategorii "Koberce"

Potiskované koberce

Potiskované koberce

Potiskované koberce mají svůj název od způsobu výroby, nejprve se vyrobí bílý koberec ze 100% polyamidu, na nějž se následně tiskne dezén. Tyto koberce se velice dobře udržují, mají pěkné barvy i vzory a jsou levnější, neboť mají nižší gramáž (hmotnost / m2). 

více informací
Dětské koberce

Dětské koberce

Jedná se o potiskované koberce ze 100% polyamidu s dětskými motivy jako jsou silnice či různé postavičky na pěkných podkladových barvách. Dobře se udržují, nesešlapávají se a díky barevným vzorům na nich není vidět tolik špíny jako na klasických melírech. Díky nižší gramáži jsou tyto koberce levnější. 

více informací
Smyčkové koberce - Scrolly

Smyčkové koberce - Scrolly

Koberce nabízené pod odborným názvem "scroll" mívají různé plastické vzory díky kombinaci nízkých a vyšších smyček. Vývají vyrobené ze 100% polyamidu. U kolekcí Santana a Messina nabízíme i šíři 3,5 metru.

více informací
Nízké smyčkové koberce

Nízké smyčkové koberce

V této kategorii naleznete nízké smyčkové koberce často z kombinovaných materiálů, většinou s melírovaným vzorem. Velice dobře se udržují a dlouho vydrží. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších typů koberců.

více informací
Středně vysoké smyčkové koberce

Středně vysoké smyčkové koberce

Čím více materiálu máte pod nohou, tím je chůze po koberci komfortnější a příjemnějších. Také pocit tepla je výrazně vyšší. Tyto koberce jsou většinou vyráběny v melírovaných barvách, aby na nich nebyla vidět špína. V nabídce máme kromě klasických smyček i plastické vzory, jež dodají Vašemu koberci neuvěřitelný šarm.

více informací
Velurové střihané koberce

Velurové střihané koberce

Mezi velury řadíme koberce se střihaným vlasem, tzn. nesmyčkové. Mohou mít různou výšku a hustotu vlasu a některé mají i plastické vzory vytvořené z nízké smyčky (tzv. saxony). Doporučujeme například do dětských školek či pokojíčků, některé koberce s nižším vlasem mají německý atest na antialergickou úpravu.

více informací
Zátěžové objektové

Zátěžové objektové

Nabízíme skladem velký výběr zátěžových koberců, do všech možných komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchody, úřady, banky, hotely, restaurace, chodby apod. Zátěžové koberce mají atest na schody, hořlavost a kolečkovou židli 

více informací
Zátěžové vpichované

Zátěžové vpichované

Vpichované koberce jsou v ČR bohužel nejčastěji pokládanou podlahovinou v komerčních prostorách a to i přesto, že tyto koberce nesplňují téměř žádné parametry pro zátěž. A to od žádného výrobce. Jsou ale levné, protože se jedná o nejlevnější polypropylenové vlákno většinou bez sekundární podložky (kolekce Sydney a Solid Velours na gumě). 

více informací
Čisticí zóny

Čisticí zóny

V této kategorii naleznete zátěžové koberce v metráži, které se používají do vstupů rodinných i panelových domů, úřadů, obchodů či jiných komerčních a průmyslových prostor. Hlavním smyslem čisticí zóny je odstranit co nejvíce špíny a vody z obuvi návštěvníků, aby ji pak nenosili dále do budovy. 

více informací
Náš sortiment
Novinky

11.10.2017 Akční nabídka PVC Goldline za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 Akční nabídka PVC Line za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 PVC Centra za akční cenu.

11.10.2017 PVC Jumbo za akční cenu.

11.10.2017 Jarní akce na matrace od Gumotexu