Fatra Elektrostatik

Eletrostaticky vodivé PVC čtverce jsou určeny pro aplikace do prostor s požadavkem na elektrosticky vodivé provedení podlahy, např. prostory s nebezpečím výbuchu, laboratoře, specializovaná oddělení ve zdravotnictví jako RTG pracoviště, operační sály, přípravny, zubní ordinace a nebo pro přípravu zdvojených podlah.

Hlavní funkcí elektrostaticky vodivé podlahy je, aby se náboj statické elektřiny odvedl skrz podlahovinu do sítě a neponičil drahé vybavení či nezpůsobil jinou škodu. Jde o celý systém, kde musí být použita měděná páska, vodivé lepidlo a vše napojeno odbornou elektrikářskou firmou do sítě.
Kolekce Elektrostatik lze pořídit ve dvou provedeních - v tloušťce 1.7 mm (zátěžová třída 41, hmotnost 2363 g/m2) nebo tloušťce 2 mm (třída zátěže 43, gramáž 2780 g/m2). Dekory jsou stejné jako u kolekce Dynamik.

Fotogalerie

Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik Fatra Elektrostatik

Náš sortiment
Novinky

11.10.2017 Akční nabídka PVC Goldline za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 Akční nabídka PVC Line za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 PVC Centra za akční cenu.

11.10.2017 PVC Jumbo za akční cenu.

11.10.2017 Jarní akce na matrace od Gumotexu