Ultimate Oak

 

Od května 2012 má tato kolekce PVC většinu dekorů i v šíři 3 metry, dříve byly většinou pouze 2 m a 4 metry. Jedná se nádhernou řadu dubových podlah ve třech dekorech, jež jsou nabarvené od světlých do tmavých odstínů, včetně dnes tak moderních našedlých patinovaných barev, takže vybrat si musí každý. Dezén Camargue představují velké parkety dlouhé maximálně 60 cm a široké 10 cm. Dekor Toronto jsou malá prkna o velikosti 16,5 x 100 cm a konečně dezén Calais jsou veliká rustikální prkna o velikosti 20 x 120 cm. Dřeva působí neuvěřitelně realisticky a musíme uznat, že se nám výběr této kolekce povedl.
Co se týče kvality materiálu, jedná se kompaktní hutnou pěnu o hmotnosti 2200 g/m2 a výšce 3 mm, což zaručuje komfortní a příjemnou chůzi. Nášlapná vrstva 0,30 mm s PUR nešpinivou úpravou povrchu řadí materiál do zátěžové třídy 23 - 31, což představuje lehkou komerční zátěž. Tento materiál je ale především určen do bytů, kde budou jeho majitelé maximálně spokojeni. Povrch PVC je lehce plastický s matně sametovým odleskem, čímž dodává dřevu dokonalý vzhled. Na rozdíl od kolekce Woodmark není tento materiál tak silně gravírovaný (hrubé vykreslení kartáčovaného dřeva) a nemá ani protiskluznou nášlapnou vrstvu jako kolekce Gripwood, takže nyní máme v nabídce od této fabriky všechny možné druhy povrchů PVC.

Fotogalerie

Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak Ultimate Oak

Náš sortiment
Novinky

11.10.2017 Akční nabídka PVC Goldline za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 Akční nabídka PVC Line za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 PVC Centra za akční cenu.

11.10.2017 PVC Jumbo za akční cenu.

11.10.2017 Jarní akce na matrace od Gumotexu