Služby

Doprava zboží k domu

Zajistíme Vám levně dopravu zakoupeného zboží k Vašemu domu, ať bydlíte kdekoliv. V Strakonicích Vám dopravíme rozměrné zboží po městě od pondělí do pátku zdarma k domu,/nevynášíme/. Na cenu dopravy a termín dodání zboží se můžete dotázat na naší adrese.

Podlahářství - odborná montáž

Pokud se rozhodnete přenechat dílo odborníkům, připravíme Vám nejdříve přehledný položkový rozpočet prací. Zajistíme odbornou montáž podlahovin a Vy získáte tyto výhody

  • úsporu vlastního času
  • záruku na dílo
  • delší životnost podlahoviny
  • nižší sazbu DPH dle zákona o DPH

Dárkové poukazy

Hledáte dárek a potřebujete inspiraci? Využijte dárkových poukazů ve standardních nominálních hodnotách 500 Kč a 1000 Kč, které lze zakoupit v prodejně. Hodnotu dárkového poukazu si můžete také sami stanovit nebo objednat na naší adrese.

Obšívání koberců

Zajistíme obšití koberců a běhounů podle možnosti v závislosti na jejich stáří a stavu, dle aktuálního ceníku.

Poradenství

Naši technici na prodejně Vám poradí při výběru vhodné podlahové krytiny a doporučí nejvýhodnější postup montáže a údržby.

Údržba podlah

Nezapomínejte na pravidelnou údržbu, která prodlouží dobu životnosti Vaší podlahy. Nabízíme specializované systémy Dr.Schutz na ošetřování a čistění všech typů podlah. Na obalech všech výrobků jsou uvedeny podrobné návody k použití. Výrobci podlahovin nedoporučují používání univerzálních čistících a leštících prostředků.

Náš sortiment
Novinky

11.10.2017 Akční nabídka PVC Goldline za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 Akční nabídka PVC Line za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 PVC Centra za akční cenu.

11.10.2017 PVC Jumbo za akční cenu.

11.10.2017 Jarní akce na matrace od Gumotexu