Linoleum

Na těchto stránkách vám chceme představit jeden z nejlepších materiálů na podlahu - přírodní linoleum.

Armstrong
Firma DLW (Deutsche Linoleum Werke) je nejstarším a dle našeho posouzení i nejlepším výrobcem přírodního linolea na světě. Jejich materiály lze použít do všech možných prostor v komerčním, průmyslovém i bytovém sektoru. Mají v nabídce i vodivou variantu LCH nebo například podlahu pojízdnou vysokozdvižnými vozíky Linodur. Můžete si vybrat z pestré palety barev, tlouštěk materiálů či povrchové úpravy PUR (polyuretan) či LPX (polymer - na bázi vosku). Více technických informací Vám rádi sdělíme na naší prodejně.

Přehled článků v kategorii "Linoleum"

Armstrong Colorette Colours

Armstrong Colorette Colours

Zatímco klasická kolekce Colorette má povrchovou úpravu PUR, nová kolekce Festival of Colours uvedená na trh v roce 2012 má polymerovou úpravu LPX. Zároveň zde najdete výraznější pastelovější barvy než v původní kolekci.

více informací
Armstrong Colorette PUR

Armstrong Colorette PUR

Jasné pastelové barvy v přírodním linoleu

více informací
Armstrong Form

Armstrong Form

Speciální nábytkářské linoleum, které se používalo zejména v období první republiky na luxusním nábytku, se vrátilo na trh v roce 2011 jako nový trend pro nábytek v kolekci Form.

více informací
Armstrong Granette PUR

Armstrong Granette PUR

Přírodní našedlé odstíny v linoleu

více informací
Armstrong Lino Art

Armstrong Lino Art

Nadčasové dezény přírodního linolea s nádechem hlíníku či bronzu, proužky lehce imitujícími "fineline" dřevěné podlahy a nebo barevnými "chipsy" na jednobarevném podloží - to vše přináší kolekce Lino Art s povrchovou úpravou polymeru LPX.

více informací
Armstrong Linodur

Armstrong Linodur

Linodur je 4 mm silné vysokozátěžové linoleum určené do těch nejzatěžovanějších prostor. Je pojízdné vysokozdvižnými vozíky, o čemž jsme se mohli přesvědčit v samotných halách firmy Armstrong, kde jsou tyto podlahy položené. Dva dezény Linodur se vyrábí i ve vodivém provedení LCH, jež je vhodné například do výbušného prostředí jako například sklady pyrotechniky.

více informací
Armstrong Marmorette

Armstrong Marmorette

Kolekce přírodního linolea Marmorette obsahuje velkou škálu barev i provedení. Můžete si vybrat mezi povrchovou úpravou PUR (číselná řada 125-) nebo LPX (polymer - číselná řada 121-) u většiny dezénů. Nabízíme také vodivé linoleum Marmorette LCH ve dvou dezénech, jež se používají zejména do počítačových servoven či speciálních laboratoří. Jednolivé pásy linolea se svařují pomocí jednobarevného nebo celoprobarveného tavného drátu (šňůry).

více informací
Armstrong Marmorette Acoustic Plus

Armstrong Marmorette Acoustic Plus

Marmorette Acoustic Plus je má oproti klasickému Acousticu pěnovou polyuretanovou podložku, čímž podlaha docílila útlumu kročejového hluku 17 dB.

více informací
Armstrong Uni Walton

Armstrong Uni Walton

Jednobarevné přírodní linoleum

více informací
Náš sortiment
Novinky

11.10.2017 Akční nabídka PVC Goldline za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 Akční nabídka PVC Line za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 PVC Centra za akční cenu.

11.10.2017 PVC Jumbo za akční cenu.

11.10.2017 Jarní akce na matrace od Gumotexu