PVC

Nabízíme PVC podlahoviny z Belgie, Německa, Anglie, Nizozemí i ČR. Přijeďte se přesvědčit sami, že u nás si nelze nevybrat.

Přehled článků v kategorii "PVC"

Bytové PVC Verano Antonio

Bytové PVC Verano Antonio

Antonio je druhou kolekcí, kterou v šířích 4 a 5 metrů naše firma do České republiky exkluzivně dováží. Strukturou pěny jde o stejný materiál jako Sandro, má ale nižší nášlapnou vrstvu 0,25 mm, celkovou tloušťku 2,75 mm a tudíž i příznivější cenu. Zátěžová třída 23-31, gramáž materiálu je 1,90 kg/m2. Povrchová úprava je stejná, lehký protiskluz a nešpinivý PUR ochranný film. Kolekce Verano se musí celoplošně lepit našpachtovaným disperzním lepidlem (viz. Sandro) z důvodu jiné struktury nosného vlákna.

více informací
Bytové PVC Verano Sandro

Bytové PVC Verano Sandro

Sandro je nejkvalitnější bytovou kolekcí v šíři 5 metrů z kategorie Verano, kterou Beauflor nabízí. Jedná se materiál o tloušťce 3,25 mm a nášlapné vrstvě 0,35 mm, zátěžová třída 23-31. Gramáž PVC je 2,20 kg/m2. Povrch je ošetřen lehkým protiskluzem a PUR ochranným filmem. Vyrábí se v šířích 4 a 5 metrů. Pro obě kolekce Verano Sandro a Antonio je použita jiná technologie výroby. Nosnou strukturu materiálu netvoří skelné vlákno, ale vlákno polyesterové. 

více informací
Bytové PVC Sherwood Oak

Bytové PVC Sherwood Oak

Tato kolekce je v současné době "tahounem" z celé nabídky, kterou od Beaufloru máme. Nabízená škála šíří 2 m, 2.5 m, 3 m, 3.5 m a 4 m se v takovém množství dezénů nenalezne nikde jinde v republice. A dekory jsou navíc velice povedené, obzvláště nádherné imitace širokých selských prken dlouhých 1.5 metru (dezény Forest Oak a Crown Oak) či velice povedená imitace korku (Kyara).

více informací
Bytové PVC Trentino

Bytové PVC Trentino

Kolekce bytového PVC Trentino obsahuje pouze imitace dlaždic. Na rozdíl od kolekcí Compact Grip či Celtic Stone se však jedná o klasické dlaždice buď pravidelně skládané do čtverců a nebo na koso. Všechny dezény jsou v šířích 2 m, 3 m a 4 m. 

více informací
Countrywood

Countrywood

Kolekce Countrywood byla představena na podzim 2008 a doplněna na jaře 2009. Překvapí vás zejména nádherné a velice autentické dřevěné dekory s dokonalým gravírováním povrchu. Countrywood je kvalitní hutná pěna o gramáži 2,35 kg/m2, celkové výšce 3 mm a nášlapné vrstvě o síle 0,30 mm. Splňuje zátěžovou třídu 23-31.

více informací
Gripwood / Gripstone

Gripwood / Gripstone

Dvě kolekce o stejných parametrech, ale s jinými dekory. Gripwood je nabídka dřevěných dezénů, Gripstone jsou imitace dlažeb. Jak už z názvu kolekcí napovídá, povrch je ošetřen protiskluzným filmem (gripem), na kterém je nanesena PUR ochranná vrstva usnadňující údržbu a čištění. Většinu dezénů nabízíme v šířích 2 m, 3 m, 4 m.

více informací
Ultimate Oak

Ultimate Oak

Od května 2012 má tato kolekce PVC většinu dekorů i v šíři 3 metry, dříve byly většinou pouze 2 m a 4 metry. Jedná se nádhernou řadu dubových podlah ve třech dekorech, jež jsou nabarvené od světlých do tmavých odstínů, včetně dnes tak moderních našedlých patinovaných barev, takže vybrat si musí každý. 

více informací
Woodmark

Woodmark

Je to tak, Woodmark je na trhu již mnoho let a stal se mezi podlaháři doslova legendou. Dokonalé imitace prken a velkých či malých parket na velice kvalitní hutné pěně. Gramáž materiálu je 2,35 kg/m2, celková tloušťka 3 mm a nášlapná vrstva s PUR ochranným filmem o síle 0,30 mm. 

více informací
Compact Grip

Compact Grip

Kolekce Compact Grip prošla v roce 2011 stejnou změnou jako kolekce Magnum. Doprodáváme postupně zboží z anglické divize Armstrongu a zároveň nabízíme novou část z německé divize Tarkettu.

více informací
Magnum

Magnum

Každý z nás má svého favorita. Naším nejprodávanějším PVC do domácností je kolekce Magnum, kterou doporučíme každému, kdo si nemůže z té široké nabídky u nás vybrat. Jedná se o nadstandartně kvalitní materiál s širokou škálou dezénů za rozumnou cenu. Magnum je velice kompaktní a těžká pěna (gramáž 2,25 kg/m2) o síle 3 mm a nášlapné vrstvě 0,35 mm. 

více informací
Rhino Contract

Rhino Contract

Zátěžové PVC Rhino Contract je již plně vyráběno v německém závodě firmy Tarkett. Jedná se kvalitní hutnou a těžkou pěnu s plošnou hmotností 2,60 kg/m2 a nášlapnou vrstvou 0,55 mm s PUR povrchem v celé tloušťce nášlapné vrstvy. 

více informací
Fatra Domo

Fatra Domo

Kolekce DOMO je levnější sestrou kolekce Novoflor Standard. Skládá se z podobných dezénů a je určena pouze pro bytové účely, neboť splňuje zátěžovou třídu 22 (střední bytová zátěž).Vyrábí se v šíři 1.5 metru. Tloušťka materiálu je 1.4 mm, nášlapná vrstva je 0.25 mm. Délka celé role je 16 bm. Povrch je ošetřen PUR ochrannou vrstvou zabraňující špinění.

více informací
Fatra Dual

Fatra Dual

Kolekce DUAL je další vysokozátěžovou kolekcí heterogenního PVC Fatra. Role šíře 1.5 metru mají výrazné barevné provedení, dají se pěkně kombinovat a vytvořit tak zajímavé interiéry. DUAL má zátěžovou třídu 34-43, tzn. nejvyšší stupeň zatížení v průmyslových prostorech. Délka role je 12 bm, síla materiálu je 2 mm a výška nášlapné vrsty 0.8 mm. 

více informací
Fatra Elektrostatik

Fatra Elektrostatik

Eletrostaticky vodivé PVC čtverce jsou určeny pro aplikace do prostor s požadavkem na elektrosticky vodivé provedení podlahy, např. prostory s nebezpečím výbuchu, laboratoře, specializovaná oddělení ve zdravotnictví jako RTG pracoviště, operační sály, přípravny, zubní ordinace a nebo pro přípravu zdvojených podlah.

více informací
Fatra Novoflor Extra

Fatra Novoflor Extra

Novoflor Extra (NFE) je špičková vysokozátěžová heterogenní PVC krytina s PUR ochranným filmem proti špinění. Tento materiál je vhodný do všech komerčních i průmyslových prostor, jeho zátěžová třída je 34-43, tedy nejvyšší možné zatížení. Materiál má sílu 2 mm, nášlapnou vrstvu 0.8 mm, šíře role je 1.5 m a délka 12 bm. Celá kolekce se skládá z několika částí dle barevného a dezénového provedení: Dekor, Ideal, Optimal, Super a Styl.

více informací
Fatra Novoflor Standard

Fatra Novoflor Standard

Novoflor Standard (NFS) je nejzákladnější podlahovou krytinou v ČR, tato kolekce běží již několik desetiletí, mění se pouze dezény a povrchová úprava. Jedná se o heterogenní PVC krytinu dodávanou v šíři 1.5 metru. Síla materiálu je 1.5 mm, výška nášlapné vrsty je 0.40 mm, zátěžová třída 32-41, tedy lehké průmyslové využití. Povrch je ošetřen PUR ochrannou vrstvou zabraňující špinění materiálu. Role má 16 bm.

více informací
Fatra Praktik K

Fatra Praktik K

Praktik K je kolekce homogenního PVC ve čtvercích. Používá se do vysoce namáhaných prostor jako jsou školy a školní jídelny, nemocnice, obchodní domy, výrobní haly či jiné veřejné prostory. Praktik K je dodáván ve formátu 608 x 608 mm a výšce 2 mm. Splňuje nejvyšší zátěžovou třídu 34-43, plošná hmotnost materiálu je 2780 g/m2.

více informací
Fatra Praktik N

Fatra Praktik N

Poslední kolekcí homogenních (celoprobarvených) PVC čtverců je Praktik N. Je určen do prostor klasifikovaných třídou zátěže 32-41, to znamená v komerční sféře střední zatížení a lehké v průmyslové oblasti.Samotné PVC je velice odolné a kompaktní s gramáží 2363 g/m2, nižší zátěžovou třídu má pouze z důvodu nižší výšky 1.70 mm. Má atest na kolečkové židle, na podlahové vytápění a hořlavostní třídu Bfl-s1.

více informací
Premier 42

Premier 42

PREMIER 42 má letos zcela novou kolekci 19 dekorů, které akceptují aktuální trendy a požadavky moderních investorů.

více informací
Master 42

Master 42

MASTER 42 letos pokračuje bez designových změn a společně s dalšími uvedenými typy tvoří kompaktní nabídku zátěžových podlahovin

více informací
Moda 41

Moda 41

MODA 41 tvoří designově ucelenou řadu a i díky velmi příznivé ceně si rychle získává pevnou pozici na trhu.

více informací
Mondo 3D 41

Mondo 3D 41

MONDO 3D 41 je nový produkt v naší nabídce tvořený 8 dekory s atraktivní 3D optikou.

více informací
Náš sortiment
Novinky

11.10.2017 Akční nabídka PVC Goldline za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 Akční nabídka PVC Line za neuvěřitelnou cenu

11.10.2017 PVC Centra za akční cenu.

11.10.2017 PVC Jumbo za akční cenu.

11.10.2017 Jarní akce na matrace od Gumotexu